Pracownik magazynu (praca również dla kobiet)

Dodane przez Małgorzata, Wtorek, 21 Listopad, 2017  14:07

Opis oferty pracy:

Poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy : Czosnów

Czas pracy:

- praca od poniedziałku do piątku,
- praca po 8 h w systemie zmianowym 06:00-14:00 i 14:00-22:00, 22:00-6:00

Obowiązki:

- kompletowanie zamówień
- kontrola jakości
- obsługa skanera ręcznego

Wymagania:

- uprawnienia na wózek widłowy (dotyczy Panów)
- precyzja, sprawność manualna
- minimalne doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stawkę godzinową 16.30 (kobiety na magazyn) , 18zł brutto (mężczyźni z uprawnieniami)
- przyjazną atmosferę pracy,
- bezpłatny dojazd do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1099

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Pracownik Magazynu Nowy Dwór Mazowiecki
  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Praca Pracownik Magazynu
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń