Pakowanie suplementów diety praca na stałe

Dodane przez Ewelina (Firma), Poniedziałek, 30 Październik, 2017  15:45
  • Telefon: 519301175
  • Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:BenettPEOPLE

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Benett PEOPLE (cert. nr 7055) ze względu na ciągły rozwój działalności swojego Klienta, wiodącej firmy suplementów diety, ogłasza rekrutację pracowników na stanowisko:

Pakowacz/ Pakowaczka- pakowanie suplementów diety
Miejsce pracy: Czosnów

Zakres obowiązków:
-pakowanie i etykietowanie produktów,
-oklejanie i składanie opakowań,
- praca przy taśmie produkcyjnej,
-utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:
-podstawowa sprawność manualna,
-punktualność,
-dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
-aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
- preferowane kobiety.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
-umowa zlecenie z ZUSem, po 3- miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę,
-stawkę godzinową 14 zł/h brutto
- praca od poniedziałku do piątaku w godz. 6.00-14.00, 14.00- 22.00, sporadycznie 22.00- 6.00

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv przez formularz lub sms o treści: „Praca” na nr tel. 519 301 175

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1257

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń